فروش ساندویچ پانل در شیراز

فروش ساندویچ پانل در شیراز

شرکت عایق بهینه گستر یکی از شرکت هایی است که سالیان درازیست در زمینه خرید و فروش انواع ساندویچ پانل فعالیت دارد. در این شرکت انواع ساندویچ پانل مانند ساندویچ پنل دیواری، سقفی، پلی یورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه و... با بهترین کیفیت عرضه می شود.

ساندویچ پانل دیواری شیراز

یکی از محصولات فروش و عرضه در شیراز، ساندویچ پانل دیواری در شیراز می باشد که بیشتر در دیوار سازه ها از این پانل های پیش ساخته شده استفاده می گردد. جنس ورقی که در این نوع از ساندویچ پانل مورد استفاده قرار می گیرد موادی مانند آلوزینک و گالوانیزه هست. فوم عایق میانی را نیز پلی یورتان ، پلی استایرن و سایر مواد عایقی تشکیل می دهند.

ساندویچ پانل سقفی در شیراز

یکی از انواع ساندویچ پانل، ساندویچ پانل سقفی در شیراز می باشد که همان طور که از نام آن مشخص است، در سقف سازه ها استفاده می شود و در صنایع مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پانل پلی یورتان در شیراز

ساندویچ پانل پلی یورتان در شیراز با دو نوع فوم پلی یورتان تولید می شود که از نظر مقاومت در برابر آتش با یکدیگر متفاوت است. نوع اول پلی یورتان کند سوز با گرید آتش پذیری B2 و نوع دوم پلی اورتان نسوز ساخت کشور آلمان با گرید B1 که به PIR معروف است و در برابر آتش کاملا مقاوم است تولید می شود.

به دلیل تزریق یکپارچه فوم در سرتاسر پانل تمامی نقاط پانل از جمله شیار ها و برجستگی های فاق و زبانه ( نرو ماده) از فوم پر شده و این امر باعث مقاومت حرارتی بیشتر پانل شده و انتقال انرژی را به حداقل می رساند.

ساندویچ پانل پلی استایرن در شیراز

ساندویچ پانل پلی استایرن در شیراز به طور گسترده در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود. زیرا به دلیل سبک وزن بودن،  بهره وری انرژی کارآمدی داشته، زیبا و جذاب هستند و می توانند به آسانی مورد استفاده قرار بگیرند. این پنل ها به عنوان اجزای مختلف در ساختمان های صنعتی و کارخانجات، در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار میگیرد. اما استفاده از آنها به دلیل توانایی آنها در بهبود عملکرد ساختاری و حرارتی خانه ها، به ساخت ساختمان های مسکونی نیز گسترش یافته است. مواد جدید و ترکیبات جدیدی از مواد قدیمی در حال حاضر برای ساخت ساندویچ پانل ها مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این مواد، پلی استایرن می باشد که امروزه به میزان بالایی در ساخت ساندویچ پانل ها بکار می رود.

قیمت ساندویچ پانل در شیراز

در منوی محصولات وبسایت عایق بهینه گستر می توانید اقسام ساندویچ پانل های ارائه شده را مشاهده کرده و برای اطلاع از قیمت هر متر مربع ساندویچ پنل با شماره تلفن های مندرج تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شده و با تمامی خدمات و محصولات آشنا شوید.

 

ساندویچ پانل زیر قیمت در شیراز

جهت خرید ساندویچ پانل زیر قیمت در شیراز که تنوع و کیفیت بالا دارد به شرکت عایق بهینه گستر مراجعه کنید.

جهت مشاوره رایگان و قیمت محصولات با ما تماس بگیرید