فروش ساندویچ پانل در تهران

ساندویچ پانل در تهران

شرکت عایق بهینه گستر یکی از شرکت هایی است که تجربه زیادی در خدمات و محصولات در زمینه خرید و فروش ساندویچ پانل فعالیت دارد. در این شرکت انواع ساندویچ پانل مانند: ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سقفی، پشم سنگ، پشم شیشه، پلی استایرن و... با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود.

 

ساندویچ پانل دیواری تهران

یکی از محصولات عرضه در تهران ساندویچ پانل دیوار­ی می­ ­باشد. از این ساندویچ پانل در دیواره های سازه به کار می رود. جنس این ساندویچ پانل از موادی مانند آلوزینک

و گالوانیزه می باشد.

 

ساندویچ پانل سقفی در تهران

یکی از انواع ساندویچ پانل، ساندویچ پانل سقفی در تهران می باشد. این نوع از ساندویچ پانل در سقف سازه ها و در صنایع مختلفی استفاده می شود. از فواید مهم این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دارای وزن سبک، دارای رنگ های متنوع، عایق صوتی مناسب، جابجایی و نصب آسان

صرفه جویی در هزینه های سرمایشی و گرمایشی از ویژگی های این محصول می باشد که باعث استفاده زیاد آن در بازار شده است.

 

ساندویچ پانل پلی یورتان در تهران

ساندویچ پانل پلی یورتان با دو نوع فوم پلی یورتان تولید می شود که در برابر مقاومت آتش با هم برابر هستند. این نوع از عایق ها از ورود رطوبت، هوا، صدا جلوگیری می کند و همچنین در عایقکاری سازه های قدیمی بسیار کاربرد دارد. وزن بسیار کمی دارد و دوام بالایی دارد و این عایق در برابر خوردگی حشرات مقاوم می باشد.

 

ساندویچ پانل پلی استایرن در تهران

ساندویچ پانل پلی استایرن در تهران به طور گسترده در ساخت و ساز ها به کار می رود . این محصول دارای وزن سبکی می باشد و در رنگ ها و شکل های مختلف زیبایی می باشد. این پانل ها در ساختمان ها و انواع کارخانه ها و مرغداری ها به کار می روند.

 

قیمت ساندویچ پانل در تهران

جهت خرید ساندویچ پانل در تهران می توانید با مراجعه به قسمت منو محصولات وبسایت عایق بهینه گستر ساندویچ پانل های ارائه شده را مشاهده کنید و برای دریافت قیمت و اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

جهت مشاوره رایگان و قیمت محصولات با ما تماس بگیرید