تزریق پلی یورتان حرارتی

تزریق پلی یورتان حرارتی

یکی از روش های عایقکاری ساختمان استفاده از تزریق پلی یورتان حرارتی است که به صورت پاششی می باشد و خیلی محکم به سطح کار می چسبد، و بدون نیاز به هیچ چسب و پیچ و سوراخ کاری و موارد اضافی روی سطح کار اجرا می شود.

یکی از ویژگی های بارزی که باعث شده فوم تزری  پلی یورتان عایق حرارتی مطلوبی باشد داشتن ضریب انتقال حرارتی بسیار پایین است. سلول بسته بودن فوم پلی یورتان باعث کاهش اتلاف انرژی می شود.

انواع عایق حرارتی

عایق حرارتی پشم سنگ

ذاتا یک عایق صوتی و حرارتی است که از ذوب سنگ بازالت به دست می آید وانواع مختلف وهمچنین کاربردهای متفاوتی دارد.

از ترکیب سنگ بازالت یا دولومیت که حاصل فعالیت های کوه های آتش فشانی است، همراه کک وسرباره در دمای 1450 درجه سانتیگراد در کوره های مخصوص کوپلا ذوب شده وماده ای به نام سیلیکات مذاب به وجود می آید،سیلیکات با قرار گرفتن در دستگاه های مخصوص الیاف تحت فشار بسیار زیاد جریان هواریسیده شده و به الیافی با قطر های 6 تا 8 میکرون تبدیل میشوند که به این الیاف ها عایق پشم سنگ گفته میشود.پشم سنگ جزء عایق های حرارتی است که ازالیاف معدنی شکل گرفته است، این امر باعث شده عایق پشم سنگ به مینرال وول نیز نامگذاری شود.

عایق پشم سنگ بعد از تولید طبق سفارشات به اندازه و اشکال مختلف عرضه می شود.

عایق حرارتی پشم شیشه

برای تولید پشم شیشه، شیشه را مذاب می کنند و سپس آن را به الیاف ریز دانه تبدیل می کنند. ساختار الیافی و فیبری پشم شیشه باعث حبس شدن هوا درون آن و ایجاد خاصیت ارتجاعی می شود.

استفاده از عایق پشم شیشه در جهان 70 سال و در ایران 40 سال قدمت داشته، و با توجه به ویژگی های آن کاربرد بسیاری در صنعت های مختلف دارد.

پشم شیشه به دلیل ساختار الیافی خود عایق بسیار خوبی در برابر سر و صدا می باشد. به همین دلیل از این متریال می توان به عنوان عایق صوتی و آکوستیک در ساختمان استفاده کرد.

 

این عایق حرارتی ، صوتی موجب کاهش مصرف انرژی می شود و با ایجاد تعادل در گرمایش و سرمایش محیط، از هدر رفت انرژی جلوگیری می کند.

 

قیمت تزریق پلی یورتان حرارتی

برای دریافت قیمت تزریق پلی یورتان حرارتی با توجه به نوسان قیمت محصولات در بازار برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت محصولات با کارشناسان واحد فروش ما تماس بگیرید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاوره رایگان و قیمت محصولات با ما تماس بگیرید